Niѕ së ѕhpejti Вig Вrother VIР, zbulohet se kuѕh do ta drejtojë emisionin

Së shpejti do të nisë realityshow, Big Brother Vip Albania 2. Lajmi është bërë me dije nga Top Channel që ka publikuar edhe spotin për nisjen e programit së shpejti. Programi që theu çdo rekord shikueshmërie do të kthehet së shpejti. Edhe këtë vit drejtimi i emisionit duket se do ti besohet Arbana Osmanit.

“Big Brother Vip Albania, së shpejti me Arbana Osmanin”, thuhet në fund të spotit. Ende nuk dihet se kur do të nisë Big Brother dhe se kush do të jenë VIP-at që do të futen në shtëpinë e madhe.