Zbulohet, Ja kur do të nis programi i Luana Vjollcës

Zbulohet, Ja kur do të nis programi i Luana Vjollcës. Një emision i ri po vjen nga moderatorja Luana Vjollca. Sot vendosi të shuaj kureshtjen e fansave të cilët e prisnin me padurim publikimin e tij.

Me një video në Instagram ajo tregoi se “Zemër Luana” do të nis me 6 nëntor dhe do të transmetohet çdo të diele në ora 21:00. Andaj bëhuni gati sepse shumë surpriza janë rezervuar për ju.