Sheerri me Bora Zemanin, reagon Megi Pojani: Ndërhyrja e saj ishte…

Së fundmi qarkulloi një video Megi Pojanit dhe Bora Zemanit në “Dancing with the stars”, që u komentua si zënkë mes dy vajzave. Ishte një moment kur Megi iu kthye Borës, teksa kjo e fundit po iu rikujtonte anëtarëve komentet negative që i kishin dhënë javën e shkuar Megit.

“Bora a do që të më shajnë? Pse këmbëngul?”, ishte shprehur Megi. “Kur u zgjova të nesërmen dhe e pashë mu duk çmenduria më e madhe. Mbase ka dhe ndonjë që s’e kupton.

Ishte me shaka replika që i bëra Borës. Ndërhyrja e saj ishte me vend, unë thjesht atë natë nuk kisha nerva që të debatoja prapë me jurinë. Bora po më mbronte, por kjo gjë do zgjaste debatin me jurinë”, tha Megi.