Humbje e madhe, Ndahet nga jeta aktori i njohur shqiptar

Aktori i mirënjohur i teatrit “Migjeni”, Enver Hyseni është ndarë nga jeta ditën e sotme. Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e Teatrit.

“Me hidhërim të thellë njoftojmë ndarjen nga jeta të aktorit të mirënjohur të teatrit “Migjeni”, Enver Hyseni ! Ngushëllimet tona të sinqerta shkojnë për familjen dhe komunitetin e artistëve! ENVER HYSENI! Homazhet zhvillohen nesër, me datë 30 Tetor nga ora 10-12, në hollin e teatrit “ Migjeni”, thuhet në njoftim.