22-vjeçarja shqiptare humb jeten bashk me djalin 2 vjec dhe dy fëmijë të tjerë, 8-vjeç dhe 12-vjeç

Një 22-vjeçare shqiptare bashkë dhe tre fëmijët kanë humbur jetën në një aksident mbrëmjen e djeshme në Itali. E reja, djali i saj 2 vjeç dhe dy fëmijë të mitur të moshës 8 dhe 12-vjeç te cilet mendohen se jane motra dhe vellai i 22 vjecares. Ndërsa i plagosur ka mbetur bashkëshorti i 22-vjeçares, i cili ndodhet në spital.

Aksidenti ndodhi rreth orës 20:00 të mbrëmjes së të dielës në rrugën Via Emilia. Makina tip Fiat Stilo raportohet se është përplasur me një shtëpitë pabanuar, Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërsa nga pamjet në vendngjarje shihet që makina është prish plotësisht.