Fotot e rralla kur ishte Nuse, Eni Çobani më e bukur se kurrë

Juristja më e njohur në Shqipëri, Eni Çobani, duket se ka vendosur të largojë barrierat dhe të ndaj me publikun më shumë detaje nga jeta e saj. Pikërisht në 20-vjetorin e martesës së saj, Zonja Eni na prezantoi bashkëshorten e saj, ditën e sotme na ka njohur edhe me momente gjatë dasmës së tyre.

E ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, Zonja Eni foli për herë të parë mbi dasmën dhe kishte sjellë edhe foto dhe video nga dita e saj më e lumtur. Deri të enjten unë nuk kisha fustan sepse më rrinin të shkurtra. Më pas fustanet erdhën nga Italia dhe do doja t’i kisha ruajtur, por vendi ku i mora nuk i jepte.

Kemi pasur disa natë dasme. Të premten kam bërë darkën që të çlodhesha të shtunën. Të dielën pastaj ishte dita e lotëve kur largohesh nga familja. Kam qarë shumë”, u shpreh e emocionuar juristja. Më pas ajo tregoi se dasma u bë në janar dhe të gjithë mendonin se isha shtatzënë, por jo.