Ledjana flet për lidhjen e dashurisë me djalin nga Kosova: ‘Jam shumë e..

Pak muaj më parë ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ledjana Prenga konfirmoi lidhjen e re të dashurisë me një djalë nga Kosova. Së fundmi, Ledjana ka folur për herë të parë rreth kësaj lidhjeje në një intervistë.

Ish-konkurrentja ka treguar se partneri ka ndikuar për mirë te ajo, por nuk e zbuloi identitetin e tij. “Jam në lidhje me një djalë nga Kosova. Më pëlqejnë shumë kosovarët, pse jo e kam shprehur.

Dhe jam tepër e lumtur. Kaq mund të them. Është bërë një kohë e gjatë dhe kjo ka ndikuar shumë pozitivisht tek qetësia ime. Gjithçka funksionon për mrekulli”, është shprehur Ledjana.