Dikur super yll, Shikoni se si eshte katandisur sot aktorja e njohur

Yasmine Bleeth dukej e panjohur teksa ecte me qenin e saj në Los Anxhelos. Ish-ylli i Baywatch është parë rrallë në publik që kur u largua nga aktrimi dy dekada më parë.

Në fotot e reja, Yasmine, 54 vjeçe, është parë pa grim, teksa ecte përkrah qenit. Yasmine ishte një superstar televiziv në vitet ’90, falë pjesës së saj si Caroline Holden në Baywatch, ku luajtën edhe Pamela Anderson dhe David Hasselhoff.

Pjesmarrja e saj në serialin Baywatch e ndihmoi në nisjen e karrierës së saj të modelingut dhe madje ajo promovoi dhe linjën e saj të rrobave të banjes.