Ishte duke punuar ne Itali, Humb jeten 40 vjecari shqiptar

Ishte duke punuar ne Itali, Humb jeten 40 vjecari shqiptar. Një punëtor shqiptar ka humbur jetën në Itali. 40-vjeçari banues në Casale, ra nga çatia e pallatit ku po punonte.

Menjëherë iu dha ndihma e parë dhe u transportua në spital, ku më pas ndërroi edhe jetë. Në vendngjarje ka shkuar edhe policia vendase, të cilët po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.