Këngëtarja Poni feston datëlindjen, ja sa vjeçe bëhet

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Poni, feston 41-vjetorin e lindjes. Nëpërmjet një postimi në Instagram këngëtarja e dashur për publikun shqiptar ka falendruar të gjithaë ata që e kanë uruar, ndërsa falenderon Zotin dhe familjen për çdo gjë që ka arritur deri më tani.

Kujtojmë që Beniada Nishani është një fanse e “flaktë” e këngëtares, e cila performoi në “Big Brother” këngën e preferuar të modës “Hopa, hopa me ngadalë.

Këngëtarja i bëri Beniadës një surprizë duke i kënduar këngën e saj të parapëlqyer. Projekti muzikor i Ponit mban titullin “Vajzë shqiptare” në rreshtat e saj përmendet disa herë emri i modeles duke e përshkruar si një femër elegante, e bukur dhe plot sharm. Modelja e ka uruar idhullin e saj në rrjetin social.