Leonora Jakupi publikon foton me nënën e saj, Ja sa e bukur duket

Leonora Jakupi publikon foton me nënën e saj, Ja sa e bukur duket. Këngëtarja e njohur është shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj. E nëna e Leonorës ka ditëlindjen. Pikërishtë në këtë ditë, Leonora ka zgjedhur fjalët më të ëmbëla në urimin e nënës.