Raѕimi ua mbyll gojën të gjithëve, tregon zarfin рlotë euro – Ja ku i mori ato

Rasim Avdyku, së fundmi kishte publikuar video ku shihet duke pirë raki, ku pretendohet se ai nuk po mund ta kalojë lehtë ndarjen nga e dashura, të paktën ajo që ishte bërë e ditur nga ai deri më tani.

Por, ai sërish është shfaqur me të dashurën e tij dhe kjo mund të duket si një telenovelë. Mërgimtari i famshëm i tiktok-ut është parë me të dashurën e tij në një restaurant, ku përmes një video të publikuar nga ai, tregon një zarf të mbushur plotë me para.

“Qe, plotë pare. Kjo është për juve që po thoni se Rasimi nuk po punon”, dëgjohet duke thënë ai në video.