Albëria e quajti legen Donaldin, Ja reagimi befasues i tij, I thote qe ti je..

Në puntatën e fundit të “Zemër Luana” ishte e ftuar këngëtarja Albërije Hadërgjonaj, njëkohësisht edhe tezja e Beatrix. Po e përmendim këtë të fundit për të bërë lidhjen me Donaldin.

Partneri i Beatrixës duhet të jetë burrë, jo legen, por burrë me “rr” të fortë, jo me r”, ishte deklarata e Albërijes që të gjithë ja adresuan, Donaldit nisur nga lidhja e tij e bujshme me Beatrix brenda BB VIP.

Por pas kësaj një kundër-su lm ka ardhur nga Donaldi, por ai ka sulm uar Luanën. Donaldi ironizon moderatoren e “Zemër Luana” për klikimet dhe videot e saj falenderuese ndaj fansave.