Mihrije Braha e ka ditëlindjen, do të befasoheni me moshën e saj

Në famlijen e këngëtarëve të njohur, Naim Abazit dhe Mihrije Brahës sot ka festë. Mihrija feston ditëlindjen, këtë e bëri të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instagram ku tregoi se sot ajo mbushi 55 vjet.

Mihrija dhuratën më të mirë të kësaj ditëlindje e konsideron nusen e djalit të saj. Kujtojmë se, Mihrija dhe Naimi janë të martuar prej disa vitesh si dhe janë prindër të një djali.