Si 20 vjeç do të ndiheni? Pini dy herë në ditë këtë çaj dhe ua shëron të gjitha, përbërësit i ka çdo grua shqiptare në shtëpi

Si 20 vjeç do të ndiheni? Pini dy herë në ditë këtë çaj dhe ua shëron të gjitha, përbërësit i ka çdo grua shqiptare në shtëpi, Pothuajse të gjithë njerëzit kanë pasur prob. leme me dhi. mbjet e muskujve në një pike të jetës së tyre. Këto dhi. mbje mund të përfshijnë gjithashtu ligamentet, tendinat, indet e buta që lidhin muskujt, ko. ckat dhe organet.

Mjaltë dhe kanellë për të humbur në peshë, Këta dy përbërës, kanella dhe mjalti, kombinohen si një ideal i fuqishëm anti-inflamator për ta pirë në mëngjes. Nëse në këtë përzierje shtoni dhe xhinxher, ju do të keni një il. aç të mrekullueshëm që do t’ju lejojë t’ju lehtësoet dhi. mbja.

Recetë për dhi. mbjen e muskujve. Përbërësit:Një lugë xhinxher i freskët ose një pjesë e kësajDy lugë çaji mjaltëPak kanell.Përgatitja dhe mënyra e përdorimit: Ngrohni ujin. Kur ajo është në valë hiqeni atë nga të nxehtit dhe shtoni fetat e xhenxhefil së bashku me filizin e kanellës.