Shoku I Shkoi Pa Dëshire Me Të Bijën, Flet Babai I 11-Vjeçares Ne Tiranë. E Futa Ne Shpi Si Mik, Ja Cfare I Ka Ndodhur Vajzes

Detaje të reja janë bërë me dije nga ngjarja e r ndë e ndodhur në Tiranë, ditën e sotme, ku një 11-vjeçare u ab zua, Gazetarja Dorjana Bezat, ka kryer një intervistë me babanë e të m turës, për ët cilën tha se është e tr matizuar dhe e fr kësuar.

Ai tha se Terollin e njeh prej shumë vitesh dhe nuk kishte vënë re asnjë gjë të d shimtë tek ai. Si e morët vesh ab zimin? Fëmijët i tregojnë të gjitha nuk gënjejnë. Sa erdhëm në shtëpi na tregoi vajza çfarë i kishte ndodhur dhe shkuam në polici.

Prej sa vitesh e njihnit Astrit Terollin? E njoh prej shumë vitesh nuk kisha vënë re asgjë të d shimtë tek ai. Se di pse erdhi ne shtëpinë time dhe e bëri këtë gjë.